Oferta

Firma WARAN od 1994r zajmuje się tworzeniem profesjonalnego oprogramowania wspomagającego zarządzanie w średnich i dużych  firmach. Programy nasze wspierają pracę działów sprzedaży, zaopatrzenia, księgowości, finansów, kadr i płac. Dostarczają narzędzia informatyczne usprawniające kierowanie firmą (analizy przebiegających procesów, możliwość planowania i prognozowania).

 

Wszystkie systemy zostały napisane w języku PROGRESS 4GL.  Dane przechowywane są w relacyjnej bazie danych PROGRESS ( konkurencyjne rozwiązanie dla baz: ORACLE, INFORMIX, MS-SQL i innych baz relacyjnych zintegrowanych).  Zastosowane przez nas narzędzia informatyczne są produktami amerykańskiej firmy Progress Software Corporation. Wybierając to właśnie narzędzie mieliśmy na względzie cechy produktu i jego producenta. Zastosowane produkty gwarantują naszym systemom bezpieczeństwo danych, spójność danych, wysoki poziom tajności oraz możliwość działania na wielu platformach sprzętowych i systemowych (sieci w oparciu o systemy Linux, Unix,  Windows NT, Windows 2000, Windows 2003, Windows XP i inne) . Wybrany przez nas producent daje nam, a w związku z tym i naszym klientom, dostęp do wysokiej technologii oraz przez swoje stałe poszukiwania nowych zastosowań, również  gwarancje stałego rozwoju.  W tworzonych przez nas systemach staramy się podążać za rozwojem tych technologii.

 

Nasze cele:

            - tworzenie systemów wspierających zarządzanie

- łatwych w obsłudze

- gwarantujących tajność i spójność danych

- pozwalających na dopasowanie do specyfiki i potrzeb użytkowników

 

Systemy wspomagania decyzji:

System Kadry – Płace

System Obrót Towarowy z Fakturowaniem

System Finansowo – Księgowy

System Środki Trwałe

 

Podstawowe cechy systemów:

- dynamiczne menu indywidualne dla każdego operatora

- przypisanie indywidualnych uprawnień operatorowi do każdego wywoływanego w systemie programu

- możliwość zakładania kartotek dodatkowych i definiowania ich w dowolny sposób

- możliwość zakładania i modyfikowania pomocy do każdego ekranu w systemie;

- przeglądanie raportów na ekranie przed pytaniem o wydruk

W związku z dynamicznym rozwojem rynku informatycznego oraz stale rosnącym zapotrzebowaniem na najnowsze technologie komputerowe oferujemy Państwu kompleksową obsługę informatyczną dla klientów instytucjonalnych oraz indywidualnych.

Firma WARAN specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania na zamówienie klienta.

Zapewnia to użytkownikowi dostosowanie systemów komputerowych do jego indywidualnych potrzeb i specyfiki prowadzonej działalności.

Piszemy indywidualne rozwiązania informatyczne z różnych dziedzin gospodarki przy ścisłej współpracy z Klientem, tak by miał on bezpośredni wpływ na tworzoną aplikację.

 

Wyjątkowość Naszej oferty programowej polega na tym, iż głównym celem działania Firmy WARAN jest koncentracja na potrzebach Klienta. Systemy zostały stworzone od podstaw, bazując na szczegółowych poleceniach, co do zasad funkcjonowania programu, jakie podawał nam sam Klient. To właśnie On decyduje jak powinien dany System wyglądać, i przede wszystkim, jakie funkcje powinien posiadać, by mógł w pełni Go usatysfakcjonować. Dzięki temu, nasza praca jest elastyczna i przebiega bezproblemowo. Dodatkowo dzięki dużej elastyczności programów, można je ciągle udoskonalać i rozbudowywać.

Każdy Klient może mieć wpływ na nasz system ponieważ dostosowujemy go do indywidualnych potrzeb firmy w celu jak najlepszego funkcjonowania w ramach jej struktur.

 

Oprogramowanie Firmy WARAN to przyszłość,

w którą warto zainwestować
Projekt i realizacja Net-Line Warszawa